
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600946766
Каталожний номер
CI-WB-12232B
Опис позиції
Підшипник маточини PEUGEOT 106-309 89 - задн. міст (вир-во MOOG) CI-WB-12232B
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Код запчастини | CI-WB-12232B |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Visa, ZX, 306, 106, 206, Solenza, Xsara, Supernova |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CI-WB-12232B |
| Вага | 0.485 кг. |
| Висота | 70 см |
| Код товару | 4600946766 |
- Ціна: 651 ₴/комплект

