
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600946785
Каталожний номер
FD-WB-11220
Опис позиції
Підшипник маточини FORD SIERRA (GBG, GB4) 82 - задн. міст лівий (Пр-во MOOG) FD-WB-11220
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Код запчастини | FD-WB-11220 |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FD-WB-11220 |
| Вага | 0.54 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 4600946785 |
- Ціна: 872,87 ₴/комплект

