
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600946792
Каталожний номер
FI-WB-11527
Опис позиції
Підшипник маточини FIAT CROMA (154) передн./задн. міст (вир-во MOOG) FI-WB-11527
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 115 мм |
| Код запчастини | FI-WB-11527 |
| Довжина | 115 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Thema, Tipo, 164, Croma, Tempra, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FI-WB-11527 |
| Вага | 0.9 кг. |
| Висота | 65 см |
| Код товару | 4600946792 |
- Ціна: 819 ₴/комплект

