
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600946799
Каталожний номер
ME-WB-11265
Опис позиції
Підшипник маточини MERCEDES C-CLASS (W202), (W124), (W210) 93 - передн.міст (вир-во MOOG) ME-WB-11265
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Код запчастини | ME-WB-11265 |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Crossfire, C-Class, 124, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ME-WB-11265 |
| Вага | 0.435 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 4600946799 |
- Ціна: 485,04 ₴/комплект

