
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600946822
Каталожний номер
RE-WB-11456
Опис позиції
Підшипник маточини RENAULT LAGUNA (B56, 556, K56), SCENIC (JA0/1) передн. міст (вир-во MOOG) RE-WB-11456
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Код запчастини | RE-WB-11456 |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Safrane, Rapid, Megane, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RE-WB-11456 |
| Вага | 1.07 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 4600946822 |
- Ціна: 1 008,38 ₴/комплект

