
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600946824
Каталожний номер
RE-WB-11479
Опис позиції
Підшипник маточини DACIA LOGAN, RENAULT MEGANE, 19 81 - задн. міст (вир-во MOOG) RE-WB-11479
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Код запчастини | RE-WB-11479 |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Twizy, 19, Note, Safrane, Sandero, Super 5, 11, Largus, Clio, Logan, Megane, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RE-WB-11479 |
| Вага | 0.57 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 4600946824 |
- Ціна: 668,54 ₴/комплект

