
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600958354
Каталожний номер
15870
Опис позиції
Опора аморт. VW, AUDI передн. (пр-во Febi) 15870
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 15870 |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Fabia, Roomster, A2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15870 |
| Вага | 0.87 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 4600958354 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 771,70 ₴

