
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600970659
Каталожний номер
36-269198
Опис позиції
Пружина підвіски AUDI A4 B5, VW PASSAT 3B передн. B3 (пр-во Bilstein) 36-269198
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bilstein |
| Код запчастини | 36-269198 |
| Розташування | Передня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36-269198 |
| Вага | 4 кг. |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 4600970659 |
| Ширина | 420 см |
- Ціна: 1 758,40 ₴

