
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600973613
Каталожний номер
R151.14
Опис позиції
Підшипник ступиці MB 190 передн. (Пр-во SNR) R151.14
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Ширина | 85 мм |
| Кросс-номери | SNR R15114 |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R151.14 |
| Вага | 0.365 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 4600973613 |
- Ціна: 687,39 ₴

