
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600973642
Каталожний номер
KB657.13
Опис позиції
Опора аморт. VAG передн. (з подш.) (пр-во SNR) KB657.13
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KB657.13 |
| Вага | 1.9 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 150 мм |
| Код товару | 4600973642 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 1 110,40 ₴

