
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600973648
Каталожний номер
R159.54
Опис позиції
Підшипник маточини PEUGEOT 308, 3008 задн. (Пр-во SNR) R159.54
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Кросс-номери | SNR R15954 |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, DS5, 308, Berlingo, C4, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R159.54 |
| Вага | 0.846 кг. |
| Висота | 80 см |
| Код товару | 4600973648 |
- Ціна: 1 688 ₴

