
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600997550
Каталожний номер
332808
Опис позиції
Амортизатор підв. Citroen, Peugeot, Toyota передн. лев. газів. Excel-G (пр-во Kayaba) 332808
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 332808 |
| Конструкція | Двотрубний |
| Тип | Газовий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | 108, C1, 107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 332808 |
| Вага | 4 кг. |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 4600997550 |
| Ширина | 520 см |
- Ціна: 3 049,70 ₴

