
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600997672
Каталожний номер
333757
Опис позиції
Амортизатор підв. Citroen C4 передн. прав. газів. Excel-G (пр-во Kayaba) 333757
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 333757 |
| Конструкція | Двотрубний |
| Тип | Газовий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 333757 |
| Вага | 4.382 кг. |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 190 мм |
| Код товару | 4600997672 |
| Ширина | 670 см |
- Ціна: 3 262,67 ₴

