
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600998343
Каталожний номер
344458
Опис позиції
Амортизатор підв. VW Caddy III, IV задн. газів. Excel-G (пр-во Kayaba) 344458
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 344458 |
| Тип | Газовий |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 344458 |
| Вага | 2 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 4600998343 |
| Ширина | 620 см |
- Ціна: 2 333,26 ₴

