
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600998735
Каталожний номер
634024
Опис позиції
Амортизатор підв. Mazda 626 передн. прав. Premium (пр-во Kayaba) 634024
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 634024 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 634024 |
| Вага | 4.32 кг. |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 210 мм |
| Код товару | 4600998735 |
| Ширина | 470 см |
- Ціна: 3 008,70 ₴

