
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600998790
Каталожний номер
3438002
Опис позиції
Амортизатор підв. Ford Fiesta VI задн. (пр-во Kayaba) 3438002
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 3438002 |
| Тип | Газовий |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Courier, Ka, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3438002 |
| Вага | 1.625 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 4600998790 |
| Ширина | 620 см |
- Ціна: 2 607,20 ₴

