
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600998816
Каталожний номер
RJ5154
Опис позиції
Пружина підв. VW T4 задн. (пр-во Kayaba) RJ5154
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | RJ5154 |
| Розташування | Задня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RJ5154 |
| Вага | 4.59 кг. |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 4600998816 |
| Ширина | 350 см |
- Ціна: 2 483,20 ₴

