
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600998840
Каталожний номер
RG3220
Опис позиції
Пружина підв. Chevrolet Lacetti передн. (пр-во Kayaba) RG3220
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | RG3220 |
| Розташування | Передня |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RG3220 |
| Вага | 3.012 кг. |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 4600998840 |
| Ширина | 530 см |
- Ціна: 1 709,26 ₴

