
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600999047
Каталожний номер
RD2370
Опис позиції
Пружина підв. Honda Honda CR-V передн. (пр-во Kayaba) RD2370
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Код запчастини | RD2370 |
| Стан | Новий |
| Розташування | Передня |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD2370 |
| Висота | 110 см |
| Код товару | 4600999047 |
| Габаритні розміри ресори | |
| Ширина | 520 см |
| Основні | |
| Вага | 2.77 кг. |
| Габаритні розміри пружини | |
| Довжина | 110 мм |
- Ціна: 2 194,48 ₴

