
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600999370
Каталожний номер
910135
Опис позиції
Пильник амортизатора компл. передн. (пр-во Kayaba) 910135
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 910135 |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910135 |
| Вага | 0.35 кг. |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 90 мм |
| Код товару | 4600999370 |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 1 328 ₴

