
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900984169
Каталожний номер
PXCMC-002B1
Опис позиції
Опора двигуна DAEWOO LANOS задн. (пр-во PARTS-MALL) PXCMC-002B1
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | PXCMC-002B1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PXCMC-002B1 |
| Вага | 0.5 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 6900984169 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 456,40 ₴

