
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
44371237734
Каталожний номер
12258WVUSM
Опис позиції
Лампа розжарювання H1 + W5W WhiteVision ultra 12V 55W P14,5s (+60) (3700K) компл.(пр-во Philips) 12258WVUSM
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12258WVUSM |
| Цоколь | P14.5S |
| Виробник | Philips |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12258WVUSM |
| Вага | 0.055 кг. |
| Висота | 50 см |
| Код товару | 44371237734 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 130 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
- Ціна: 1 201 ₴/комплект

