
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46351055947
Каталожний номер
05P1199
Опис позиції
Колодка гальмівний. диск. CHEVROLET AVEO, LACETTI задн. (пр-во LPR) 05P1199
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 05P1199 |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 104.3 мм |
| Висота | 38.8 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 05P1199 |
| Вага | 0.735 кг. |
| Код товару | 46351055947 |
- Ціна: 627,20 ₴/комплект

