
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
55871273278
Каталожний номер
RD.34150208
Опис позиції
Маточина колеса CHEVROLET AVEO (T250,255) 08 - передн. (RIDER) RD.34150208
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD.34150208 |
| Вага | 1.7 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 55871273278 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 720,30 ₴/комплект

