
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
55871273282
Каталожний номер
RD.34150211
Опис позиції
Маточина колеса CHEVROLET LACETTI 05- (J200) передн. (RIDER) RD.34150211
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD.34150211 |
| Вага | 2.2 кг. |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 55871273282 |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 917,70 ₴/комплект

