
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
56001032412
Каталожний номер
PXPEC-C004
Опис позиції
Щітки стартера DAEWOO LANOS (пр-во PARTS-MALL) PXPEC-C004
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PXPEC-C004 |
| Вага | 0.065 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 56001032412 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 464,80 ₴

