
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
68001140333
Каталожний номер
ADT32259
Опис позиції
Фільтр повітряний Lexus, Toyota (пр-во Blue Print) ADT32259
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | ADT32259 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 333 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, IS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADT32259 |
| Вага | 0.19 кг. |
| Код товару | 68001140333 |
- Ціна: 361,20 ₴

