
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001101571
Каталожний номер
J1325050
Опис позиції
Фільтр повітряний Mitsubishi LANCER; ASX; OUTLANDER (пр-во Jakoparts) J1325050
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mitsubishi |
| Код запчастини | MITSUBISHI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1325050 |
| Вага | 0.208 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 210 мм |
| Код товару | 69001101571 |
| Ширина | 260 см |
- Ціна: 279,30 ₴

