
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001143833
Каталожний номер
335.350
Опис позиції
Прокладка форсунки, кришка головки циліндра OPEL 1.7 TDI (пр-во Elring) 335.350
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 335.350 |
| Довжина | 70 мм |
| Виробник | ELRING |
| Місце встановлення | Верхня |
| Сумісність з маркою | Opel, Honda |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Civic, Combo, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 335.350 |
| Вага | 0.07 кг. |
| Висота | 15 см |
| Код товару | 69001143833 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 479,50 ₴

