
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001208095
Каталожний номер
J1330902
Опис позиції
Фільтр паливний CHEVROLET AVEO (пр-во Jakoparts) J1330902
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Chevrolet |
| Код запчастини | CHEVROLET |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1330902 |
| Вага | 0.41 кг. |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 69001208095 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 236,60 ₴

