
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001257915
Каталожний номер
J1322100
Опис позиції
Фільтр повітряний TOYOTA AVENSIS, COROLLA (пр-во Jakoparts) J1322100
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Toyota |
| Код запчастини | TOYOTA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1322100 |
| Вага | 0.38 кг. |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 69001257915 |
| Ширина | 320 см |
- Ціна: 401,80 ₴

