
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001258186
Каталожний номер
J4105011
Опис позиції
Пильник рульової рейки Mitsubishi L200 04- (пр-во Jakoparts) J4105011
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mitsubishi |
| Код запчастини | MITSUBISHI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J4105011 |
| Вага | 0.165 кг. |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 69001258186 |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 527,10 ₴

