
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001294742
Каталожний номер
ADG022151
Опис позиції
Фільтр повітряний Ssangyong Actyon 11-, Korando 10- (пр-во Blue Print) ADG022151
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | ADG022151 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 218 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Korando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADG022151 |
| Вага | 0.325 кг. |
| Код товару | 69001294742 |
- Ціна: 456,40 ₴

