
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001301093
Каталожний номер
J1322038
Опис позиції
Фільтр повітряний LEXUS ES 250 (пр-во Jakoparts) J1322038
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Lexus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1322038 |
| Вага | 0.36 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 330 мм |
| Код товару | 69001301093 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 298,90 ₴

