
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69101049196
Каталожний номер
23950
Опис позиції
Фільтр паливний BMW (E39, E46, E53) 98-04, LR RANGE ROVER III 3.0 TD 02-09 (пр-во FEBI) 23950
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 23950 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 180 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, Range Rover, 3, Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23950 |
| Вага | 0.58 кг. |
| Код товару | 69101049196 |
| Ширина | 190 см |
- Ціна: 777,70 ₴

