
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69171190084
Каталожний номер
107825
Опис позиції
Фільтр масляний АКПП AUDI A4, A6, A8 07-, Q5 08-17 з прокладкою (пр-во FEBI) 107825
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 107825 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, A8, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 107825 |
| Вага | 1 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 330 мм |
| Код товару | 69171190084 |
| Ширина | 520 см |
- Ціна: 3 048,30 ₴/комплект

