
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69371054701
Каталожний номер
31453
Опис позиції
Датчик АБС CHEVROLET,DAEWOO (пр-во ABS) 31453
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Daewoo 31453 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31453 |
| Вага | 0.125 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 69371054701 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 539 ₴

