
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69491104049
Каталожний номер
CU22016
Опис позиції
Фільтр салону MERCEDES-BENZ VITO III 14- (пр-во MANN) CU22016
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | CU 22 016 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CU22016 |
| Вага | 0.05 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 69491104049 |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 381,50 ₴

