
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69951213996
Каталожний номер
39685
Опис позиції
Датчик зносу гальмівних колодок 6 Series (F06)/6 Series (F12)/6 Series (F13)/5 Series (F18)/5 Series 39685
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Стан | Новий |
| Довжина | 150 мм |
| Сумісність з моделлю | F12, 6-Series, 5-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39685 |
| Вага | 0.045 кг. |
| Висота | 20 см |
| Код товару | 69951213996 |
| Ширина | 190 см |
- Ціна: 308 ₴

