
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69951276113
Каталожний номер
ABS07
Опис позиції
Датчик ABS SEAT CORDOBA 94-02 front R (пр-во COMPLEX) ABS07
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ABS |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Seat |
| Сумісність з моделлю | Cordoba |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ABS07 |
| Вага | 0.02 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 69951276113 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 172,20 ₴

