
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46101534
Каталожний номер
WF8342
Опис позиції
Фільтр палив. газ. обладнання LANDI WF8342/PM999/2 (вир-во WIX-FILTERS) WF8342 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WF8342 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF8342 |
| Вага | 0.013 кг. |
| Висота паковання | 20 мм |
| Довжина паковання | 28 мм |
| Код товару | 46101534 |
- Ціна: 94,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

