
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69101202
Каталожний номер
534 0290 10
Опис позиції
Натягувач ременя DAEWOO LANOS седан (KLAT) 1.6 16V CHEVROLET AVEO седан (T250, T255) 1.5 (Вир-во Ina 534 0290 10 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Натягувач |
| Код запчастини | 534 0290 10 |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Lacetti, Lanos, Nubira, Corsa, Cruze, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 534 0290 10 |
| Вага | 0.92 кг. |
| Висота паковання | 95 мм |
| Довжина паковання | 150 мм |
| Код товару | 69101202 |
- Ціна: 1 874,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

