
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
5400497450
Каталожний номер
60772
Опис позиції
Радіатор охолодження BMW 5 E60-E61/7 E65-E66-E67-E68 (01-) AT (вир-во Nissens) 60772 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 60772 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 593 мм |
| Ширина ядра радіатора | 478 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60772 |
| Вага | 5.7 кг. |
| Висота паковання | 630 мм |
| Довжина паковання | 120 мм |
| Код товару | 5400497450 |
- Ціна: 8 875,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

