
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46291283738
Каталожний номер
22661
Опис позиції
Сайлентблок важеля MERCEDES C-CLASS, E-CLASS, CLK 93-11 зад. міст (Вир-во FEBI) 22661 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 22661 |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 24 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, 124, 190 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22661 |
| Вага | 0.15 кг. |
| Висота паковання | 40 мм |
| Довжина паковання | 40 мм |
| Код товару | 46291283738 |
- Ціна: 242,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

