
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900224974
Каталожний номер
534 0370 10
Опис позиції
Натяжні ролики для легкових автомобілів (вир-во INA) 534 0370 10 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 534 0370 10 |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 534 0370 10 |
| Вага | 0.835 кг. |
| Висота паковання | 100 мм |
| Довжина паковання | 150 мм |
| Код товару | 6900224974 |
- Ціна: 2 986,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

