
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001004760
Каталожний номер
SB3752R
Опис позиції
Опора кульова TOYOTA CAMRY V30/PREVIA 2.4,2.4TDI 16V 00- (вир-во 555 Японія) SB3752R (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 555 |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | SB-3752R |
| Місце встановлення | Нижня |
| Розмір конуса | 17.6 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Previa, Aurion, Camry, Solara, Alphard, Liteace, Highlander, Model F |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SB3752R |
| Вага | 0.833 кг. |
| Висота паковання | 100 мм |
| Довжина паковання | 90 мм |
| Код товару | 69001004760 |
- Ціна: 920,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

