
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103279
Каталожний номер
581.879
Опис позиції
Сальник колінчатого вала 86X104X11 OPEL (вир-во Elring) 581.879 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 581.879 |
| Внутрішній діаметр | 86 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Висота | 11 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Manta, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 581.879 |
| Вага | 0.06 кг. |
| Висота паковання | 20 мм |
| Довжина паковання | 120 мм |
| Код товару | 46103279 |
- Ціна: 548,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

