
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46101007398
Каталожний номер
413 0093 10
Опис позиції
Сальник двигуна N/FRONT VAG 32X47X10 AZA/AGB/AJK/ARE/BES/AAM (вир-во INA) 413 0093 10 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 413 0093 10 |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, 100, Jetta, 240, Octavia, Passat, 740, 80, 960, Caddy, Polo, Felicia, Leon, 940, Lupo, Toledo, A4, A6, Iltis, A8, Transporter, Golf, Derby, Alhambra, Cordoba, Corrado, Coupe, Quattro, Scirocco, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 413 0093 10 |
| Вага | 0.05 кг. |
| Висота паковання | 40 мм |
| Довжина паковання | 70 мм |
| Код товару | 46101007398 |
- Ціна: 170,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

