
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46001180896
Каталожний номер
316 010 4305/HD
Опис позиції
Опора кульова BMW 3(E46) 98-07 перед. міст (Вир-во MEYLE) 316 010 4305/HD (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 316 010 4305/HD |
| Місце встановлення | Передня права |
| Зовнішній діаметр | 41 мм |
| Висота | 132 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 316 010 4305/HD |
| Вага | 0.545 кг. |
| Висота паковання | 75 мм |
| Довжина паковання | 100 мм |
| Код товару | 46001180896 |
- Ціна: 1 560 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

