
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69101380918
Каталожний номер
A146953
Опис позиції
Фільтр повітряний TOYOTA CAMRY 2.5, 3.5 18- (вир-во DENCKERMANN) A146953 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | A146953 |
| Довжина | 241 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Висота | 47 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, ES, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A146953 |
| Вага | 0.328 кг. |
| Висота паковання | 60 мм |
| Довжина паковання | 260 мм |
| Код товару | 69101380918 |
- Ціна: 455,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

